Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Yapay Kızlık Zarı

Yapay Kızlık Zarı Almanya da üretilen ve ülkemize gelen bir üründür. Herhangi bir durumda kızlık zarını kaybedenler veya fantazi amaçlı kullanılabilir. Kızlık zarı ile birebir aynı etkiyi verir ve aynı şekilde kan akışı sağlar. Herhangi bir yan etkisi yoktur. Dış yapısı insan vücudu içinde eriyebilen bir maddeden oluşmaktadır.

Ülkemizde bekaretin ve sadakatin kızlık zarına bağlandığı ülkemizde kızlık zarının herhangi bir durumda bozulması durumunda çok fazla sıkıntı ve sorun yaşanabilmektedir. Aile içinde yaşanan olumsuzluklar haricinde değer verdiğiniz insanların kaybına da yol açabilmektedir.

Kızlık zarı Dikim işlemi ise alternatif bir uygulama veya telefi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kızlık zarı Dikim işlemi maliyeti çok yüksek olan bir durum olmasının yanı sıra çok fazla acılı ve ağrılı bir durumdur. Devlet hastanelerinde yapılamayan bu işlem sadece özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

İllere ve hastanelere göre farklılık gösteren bu işlem farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Türkiye genelinde ortalama 8500TL civarındadır. Muayene sonrası gerçekleştirilen kızlık zarı dikim işlemi 45 dakika civarında sürmektedir.

Kızlık zarı Dikim işlemi ise alternatif bir uygulama veya telefi yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Kızlık zarı Dikim işlemi maliyeti çok yüksek olan bir durum olmasının yanı sıra çok fazla acılı ve ağrılı bir durumdur. Devlet hastanelerinde yapılamayan bu işlem sadece özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir. İllere ve hastanelere göre farklılık gösteren bu işlem farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Türkiye genelinde ortalama 8500TL civarındadır. Muayene sonrası gerçekleştirilen kızlık zarı dikim işlemi 45 dakika civarında sürmektedir.

Yapay kızlık zarı ise çok daha hızlı ve güvenli şekilde kullanabileceğiniz bir yöntemdir ve kullanımında kesinlikle kanama olur ve erkek tarafından herhangi bir şekilde hissedilmez.

Yapay Kızlık Zarı Hakkında Genel Bilgi

Paketimizin içerisinde 2 adet yapay kızlık zarı bulunmaktadır. İlk ürün denem amaçlı olarak kullanılır. 2. ürün ise asıl kullanım amaçlıdır. Paket içerisinden çıkan ürünlerin ikiside aynıdır. Vajina içerisine yerleştirildiğinde 30 dk içinde vajina içerisine yapışma yaparak içereide 2 saat boyunca kalır. Bu süre zarfında herhangi bir müdahale olmazsa kendiliğinden erimeye başlar ve vücuttan tamamen atılır.

Yapay Kızlık Zarı Kullanımı

Yapay kızlık zarı yerleştirilmeden önce vajina içerisinde ki hormonsal denge sağlanmalı veya kurutulmalıdır. Bunu firmamızdan veya doktorunuzdan temin edebileceğiniz tampon yardımı ile yapabilirsiniz.

Paketimizin içinde gümüş renkli zarf içinde zar bulunur. Bu zarfları açmadığınız sürece ürünlerin 2 yıl bekleme süresi vardır. Gümüş renkli paketi açtıktan sonra yapay kızlık zarının yoğun olan kısmı vajina içine gelecek şekilde serçe parmağınız ile 3-4 cm kadar itekleyip ortalama 20-30 dk bekleyiniz. Bu süre sonunda eşiniz müdahale ettiğinde ürün kan gibi akmaya başlayacaktır.

Ürünlerin üzerinde zar şeklinde bir madde içerisinde kuru kan tanecikleri mevcuttur. Bayandan salgılanan akıntıyla birlikte Yapay kızlık zarı üzerindeki zar erimeye başlar ve sıvılara kan yoğunluğunu verir. Eşiniz müdahale ettiğinde içindeki kuru kan tanecikleri kan yoğunluğunu almış olan sıvılara kan rengini vererek eşiniz müdahale edince akar.

Yapay kızlık zarı siparişini sitemizden veya telefonda verebilirsiniz. Ürün gizli kargo sistemi ile adresinize veya size en yakın ptt şubesine gelecektir. Ödemesini yaparak şubeden de teslim alabilirsiniz. Kargo poşeti üzerinde herhangi bir amblem veya içinde ki ürün ile alakalı bir bildiri yer almaz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi