Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Novagra Performans Hapı

Novagra Performans Hapı
Novagra Performans Hapı
179,00TL

Novagra 30 Kapsül Performans Hapı Türkiye’de ilk defa yasal olarak uzun yıllardır satış gerçekleştiren bitkisel bir üründür. Novgara uzun süreli tedavi amaçlıdır. anlık etki yapmayan dogal içeriğe sahiptir. Hergün 1 adet tok karnına bol su ile içilir ve 2. haftadan itibaren etkisini göstermeye başlar.

Novagra Dogal Performans Hapı

Novgara performans hapı özel içeriğini bitki karışımlarından alır ve erken boşalma ile sertleşme sorununu da tedavi edicidir. Kimyasal bir içeriği yoktur. Novagra kimyasal bir içeriğe sahip olmadıgından kimyasal ilaçlar gibi vücuda zarar vermez. Novagra içerisinde tamamen doğadan elde edilmiş afrodizyak etkili bitki özlerinden oluşmaktadır. İçerisinde vücuda yan etki yapabilecek etken madde bulunmamaktadır.

Novagra sertleşme sorunu ve erken boşalmanın tedavisinde kullanılan bir üründür.

Kimler Novagra Kullanmamalı ?

  • Kalp rahatsızlığı olanlar,
  • Tansiyon rahatsızlığı olanlar,
  • Yüksek şekeri olanlar,
  • 70 yaş üzeri olanlar.

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere sahip erkeklere Novagra performans hapı kullanmalarını tavsiye etmemekteyiz. Bu özelliğe sahip olan bireyler telefon veya canlı destek operatörlerimiz ile iletişime geçerlerse kendilerine uygun alternatif ürünlere yönlendirileceklerdir.

Novagra Dogal Performans HapıKargolama Ödeme İşlemleri

Novagra siparişiniz kapalı kargo poşetinde üzerinde firma ve ürün ismi yazmadan size kimlik ile teslim edilecek olup, kargoyu size getiren kişi dahil kargo içeriği kesinlikle bilinmeyecektir.

Siparişinizi ev veya iş adresinize isteyebileyeceğiniz gibi dilerseniz de size en yakın kargo şubesine isteyebilir, ürününüz ulaştığında siz gidip teslim alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi