Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla
Yeni
Lady Era Bayan Azdırıcı Damla
249,00TL

Lady Era damla, bayan istek artırıcılar arasında en fazla tercih edilen Lady Era hapının çok fazla istek alarak üretilen damlasıdır.

Lady era damla fransa da üretilen bir bayan istek artırıcı üründür ve klinik deneylerde ayrıca kullanıcıları tarafından da en hızlı etki gösteren lady era damla bayan istek artırıcı olarak tescillenmiştir. Lady era damla birçok müşterimizin hap kullanımından kaçınması veya hap kullanamama durumundan üretilmiştir.

lady era damlaLady era damla afrodizyak oranı hap ile aynı olarak üretilmiştir. Lady era damla birçok doğal bileşimin yanında sildenafil de içermektedir.

Lady era damla, Lady era hapa göre daha kullanışlıdır. Özellikle ülkemizde ki bayanlar cinsel soğukluk veya ilişki korkusu yaşamaları durumunda bu durumu kendilerine bile itiraf edemedikleri için hap kullanımına da karşı çıkmaktadırlar.

Bayanların yaşadığı cinsel soğukluk durumunun birçok nedeni olabilir. Bu durumları özetlemek gerekirse monoton ev hayatı, çocuklar tarafından yaşanan gündelik zorluklar, çalışan bayanlarda iş ve ev streslerinin birleşmesi veya doğum sıkıntısı yaşanması ile ortaya çıkan sorunlar gösterilebilir. Bu durum veya durumların herhangi birine maruz kalan bayanlar ilişki korkusu, orgazm zorluğu veya cinsel soğukluk durumlarında ciddi psikolojik destek almak veya korkuları ile yüzleşmek zorundadırlar.

Bayanların %85 i bu cinsel korkuları ile yüzleşemez ve aile içinde huzursuzluk durumları ortaya çıkar. Psikolojik destek almak ta bu sorunlara çözüm olabilmektedir fakat çok uzun ve zahmetli bir durumdur.

Cinsel soğukluk durumlarında korkular ile yüzleşmeye bayanların cesaretlendiren ve en hızlı çözüm yolu olarak gösterilen bayan istek artırıcı ürünler kullanılmaktadır. Bayan istek artırıcı kullanmaya karar veren bayanların bir çoğu hap kullanımından korktukları için Lady era damla üretilmiştir.

Lady Era damla nasıl kullanılır?

Lady era damla kullanılırken 200ml içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılır. 200ml içecek 1 su bardağına eşittir. Günlük kullanım 1 dozu geçilmemelidir. Çay, kahve, meyve suyu gibi herhangi bir içecek ile kullanılabilir. Lady era damlanın bilinen bir yan etkisi olmamasına karşın aç karna içildiğinde bulantı ve kusma yaptığı bilinmektedir.

Lady era damla tok karnına fakat yemekten hemen sonra alınmamalıdır.

Lady era damla etkisi

garantili bayan azdırıcıLady era damla içildikten sonra ortalama 15-20 dakika içerisinde etkileri başlar ve 2 saat boyunca devam eder. Lady era damla etkileri başladığında tende pembeleşme, terleme, saçlarla oynama gibi durumlar ortaya çıkar.

Lady era damla etkileri bayanın orgazm olması veya 2 saat sonunda vücuttan idrar yolu ile tamamen atılır ve herhangi bir kalıntı bırakmaz.

Bu ürün satın almak için 18 yaşından büyük olmanız gerekir ve alkolsüz içecekler ile kullanmanız önerilmektedir. Kapağı açıldıktan sonra serin ve kuru yerlerde muhafaza edin ve kapağı açık olacak şekilde bırakmayınız. Ucuz diye bazı aldığınız ürünleri unutun Lady era damla satın aldıktan sonra diğer ürünleri satın almayın gerek yoktur. Tek ürünle bütün etkileri göreceğiniz Lady era sizlere sonsuz zevki sunmaktadır.

Lady era damla sipariş

Lady era damla siparişini ürün sayfasından, canlı destek hattından veya 0242-252-0013 nolu telefonumuzdan ücretsiz olarak verebilirsiniz.

Lady era damla fiyatı 149TL dir. Kargo ücretsizdir.

Lady era damla siparişi verdiğinizde aksini belirtmediğiniz sürece Lady era damla gizli kargo sistemi ile gönderilir. Lady era damla siparişini adresinize veya kargo şubesine isteyebilirsiniz.

Kapıda ödeme veya kargodan teslim alınması durumunda kargo şubesine ödeme yapabilirsiniz. Lady era damla gönderimleri MNG kargo ve PTT kargo ile yapılmaktadır.

Lady era damla veya hap siparişi verdiğinizde dilerseniz ürününüzü PTT şubesinde herhangi bir ödeme yapmadan kontrol ederek teslim de alabilirsiniz. Kontrollü kargo için sizi arayan müşteri temsilcimize bu durumu bildirmeniz gereklidir. PTT kargo kontrol bedeli olarak +20TL bedel tahsil etmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi