Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

Germany Sex Drops bayan azdırıcı

Germany Sex Drops bayan azdırıcı
Yeni
Germany Sex Drops bayan azdırıcı
199,00TL

Germany Sex Drops bayan azdırıcı adında anlaşılacağı gibi Almanya da üretilmeye başlanan bir aşk damlası yani bayan azdırıcıdır.

Germany sex drops aşk damlası afrodizyak ve metamin içeren bir bayan azdırıcı damladır. Tüm bayan azdırıcı damlalar gibi çok hızlı olarak etkileri başlar ve 2 saat boyunca devam eder.

Bayanların zaman zaman içerisine düştükleri cinsel soğukluk ve orgazm zorluğu gibi sorunların telafinde kullanılan etken bir bayan azdırıcıdır. Bayan azdırıcılar arasına yeni giren Germany Drops bayan azdırıcı diğer bayan azdırıcılardan farklı olarak metamin içermektedir.

Normal durumlarda bayan azdırıcı damlaların tamamı doğal afrodizyaklardan meydana gelmektedir. Doğal afrodizyak içeren bayan azdırıcı ürünlerin kimi zaman etkisiz kaldığını veya yeterli derecede etkili olmadığını gören üreticiler gelen tepkiler doğrultusunda bayan azdırıcı ürünlerin içeriğini ginseng, yapay adrenalin ve metamin gibi içerikler ile daha etkin hale getirmektedir.

Germany sex drops bayan azdırıcı damla doğal afrodizyak ve metamin bileşeni ile bayanlarda libido artışı sağlayarak cinsel istek arzusunu artırır. Bayan azdırıcı vücuda girdikten sonra etken olarak beynin östrojen hormonu salgılamasını sağlar.

Germany Sex Drops bayan azdırıcı özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • Daha hızlı cinsel ilişki yaşamanızı sağlar
  • Bayan Libidoyu artırır 
  • Bayanların Birden fazla orgazm olmasına olanak sağlar.

Germany Sex Drops bayan azdırıcının bilinen hiçbir yan etkisi yoktur. Bununla birlikte uzmanlar, doğal melatonin hiçbir yan etki oluşturmadan işlevini tamamlayarak vücuttan atıldığını belirtmektedirler.

Bayan azdırıcı damlanın içerdiği doğal afrodizyak ve melatonin beynin oluşturduğu östrojen ile birleşince muhteşem etkiler ortaya çıktığı belirtilmektedir.

Germany Sex drops bayan azdırıcı etkileri 

Germany sex drops bayan azdırıcı vücuda girdikten sonra çok hızlı bir şekilde etkilerinin baladığı belirtilmektedir. Bayan azdırıcının içerdiği doğal afrodizyaklar, melatonin ve östrojen hormonlarının karışımı ile ortaya çıkan etkiler şu şekilde belirtilmektedir.

Bayan azdırıcı etkileri şu şekildedir;

  • Kan akışının hızlanması ile terleme
  • Tende Pembeleşme
  • Vajinada sulanma
  • Gögüslerde dikleşme vb. durumlar gözlemlenebilir.

Bayan azdırıcı damlalar ile aklınıza takılan soruları uzman ekibimize canlı destek hattında danışabilir veya ücretsiz destek hattımız 0242-252-0013 den bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi