En çok satılan bayan azdırıcılar yani bayan istek arttırıcı ürünler genel olarak aynı özelliği taşır ve bayanlar üzerinde libido artışı sağlar. Libido vücut tarafından salgılanan ve ilişki ihtiyacını tetikleyen hormonlardan biridir.

Birçok kişi Libidonun ne olduğunu bilmez ve sadece bayan azdırıcı ürünler olarak tanımlarlar. Bayan azdırıcı ürünlerin geneli bayanların üzerinde zaman zaman vücut üzerinde azalan seksüel hormonların dengelenmesini sağlar. 

Bir kadının hormonal yönden zayıflaması ile ortaya çıkan cinsel isteksizlik ve terapi gibi durumlar ile aşılabileceği gibi bayan azdırıcı ürünler ile de çok net sonuçlar alınabilmektedir. Vücutta salgılanan seksüel hormonların zayıflaması ile ilişki zorluğu, orgazm rahatsızlıkları ve çok daha fazla sorun ortaya çıkmaktadır. Piyasada en çok satılan bayan azdırıcılar bu sorunlarınıza çözüm sağlamaktadır.

Bayan Azdırıcılar ve Libidonun Etkisi?

Bayanların birçoğu libido veya hormonal zayıflık yüzünden cinsel soğukluk yaşayabilir. Bayanların yaşayabileceği cinsel soğukluk durumunun birçok nedeni olabilir. Başta dengesiz beslenme ve aşırı kilolar bu durumu tetiklerken, psikolojik sorunlar, hava kirliliği, iş stresi gibi durumlarda başlıca etkenlerdir. Bayanların yaşayabileceği cinsel soğukluk durumlarında ayrıca menopoz durumunun etkileri yer almaktadır.

Düşük Libido ve Cinsel İsteksizlik Sonuçları Nelerdir?

Düşük libido ve cinsel isteksizlik birçok durum ile bağlantılı olabilir. Bayanlarda cinsel isteksizlik durumu, uyarılma ve etkileşim sorunları, orgazm zorluğu, vajinal kuruluk vb. birçok sonucu doğurabilir. Bayanlarda oluşan cinsel isteksizliğin temelinde düşük hormonal etki sonucu ilişki sırasında yaşanan acı duygusudur. Bu acı duygusu o kadar yoğun durumlara ulaşır ki bayanların cinsel ilişkiden neredeyse kaçmasına yol açar. Cinsel soğukluk durumu bayanların %70 inde zaman zaman görülebilen bir durumdur. Bu sorunların tamamı tedavi edilebilir veya zaman içerisinde düzelebilen durumlardır. Birçok uzman bu durumlarda bayan azdırıcı ürünleri tavsiye etmektedir. Bayan azdırıcı ürünler hem düşük maliyetleri hem de anlık etki gösterdikleri için en fazla tercih edilen tedavi yöntemidir.

Bayan Azdırıcılar ve Hormonal Güçlendiriciler Nedir?

Bayan azdırıcı ürünler yani tıbbi terim olarak Libido artırıcı ürünlerin tamamı hormonal takviyeler, vitamin karışımları ve doğal afrodizyak karışımlardan meydana gelir. Bu bileşimler içerisine yüzyıllardır dünya üzerinde bayan azdırıcı veya diğer adı ile bayan istek artırıcı olarak kullanılan doğal bitki özleri ve baharatlar kullanıldığı bilinmektedir. Bayan azdırıcı ürünler için yaş sınırlaması yoktur. Her yaşta bayan güven ile kullanabilir. Bayanların ilk kullanımından itibaren cinsel hayatını düzene sokmasını ve normal sağlıklı bir cinsellik yaşamasına olanak sağlar.

Bayan Azdırıcıların Etkisi

Bir bayanın cinsel ilişkide tatmin olmasının tek yolu orgazm yaşamasıdır. Bayanların hormonal dengesizlik yaşadığı durumlarda orgazm zorluğu çekmeleri gayet normal bir durumdur. Bayan azdırıcılar bayanların yaşadıkları bu sıkıntıyı telafi ederek daha hızlı orgazm yaşamalarına olanak sağlar. Bayan azdırıcıların birçoğu alındığında kana karışarak beyinin cinsel hormonları daha hızlı salgılamasını sağlar, Kan akışını hızlandırır, vajinada sulanma yaratarak cinsel ilişki arzusunu tetikler.

Hangi Bayan Azdırıcı Kullanılmalı?

Hangi bayan azdırıcı kullanmalıyım sorusu olan kadınlar ve eşlerinin bu konuda sorunları için piyasada bulunan birçok bayan azdırıcı arasında tercih yapmak oldukça zordur. Bayan azdırıcı ürünlerin geneli aynı etkiyi gösterse de dikkat edilmesi gereken ilk durum orijinal ürün kullanmaktır. Bayan azdırıcı ürünlerin geneli yurt dışından ithal olarak gelmektedir. Üretimde kullanılan afrodizyak bileşimler ve etkileri durumuyla fiyatları değişiklik gösterir.

Bayan azdırıcı ürünlerin arasında en etkili ve güvenilir olan ürünler genel olarak amino asit olan L-Arginin içerir. Amino asit olan L-Arginin kan akışını artırarak beynin daha hızlı hormon salgılamasını sağlar. Diğer bir bileşim ise çikolatada bulunan bir madde olan Theobromin dir. Theobromin birçok bayan için uyarıcı ve afrodizyak olarak harika bir şekilde çalışır. Yapraktan türetilen ve cinsel organlar da dahil olmak üzere bir vücudunu teşvik ettiği bilinen Ginseng ve Black Cohosh Root doğal bitkilerden elde edilen bir başka zenginleştiricidir. Bu maddenin, düşük libido semptomları ile menopoz durumunda yardımcı olduğu bilinmektedir.

Ginkgo biloba, bayan azdırıcıların formülünde etkin olarak kullanılan ve klinik olarak da etkileri kanıtlanmış bir doğal özdür. Damiana Yaprak ve Zencefilli Kök ayrıca uyarı sorunları, vajinal kuruluk ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok semptomları tedavi etmesine yardımcı olduğu bilinen iki büyük maddedir.

Dünya genelinde bayanların en fazla tercih ettiği bayan azdırıcı ürünler ise sırayla aşağıdadır;

#0 Fuzion Drops Bayan azdırıcı damla

Fuzion drops damla kadınlar için üretilen en iyi marka olarak bilinen bir damla formudur. İlk başlarda zenofem markasına rakip olarak çıkan bu marka ürün sonrasında kendi ismini yaparak sektörde çok geniş kitlelere ulaşmıştır. Özellikle hap kullanamayan kadınların en çok tercih ettiği bu bayan azdırıcı damla içerisinde bulundurduğu doğal özlerle birlikte sizin libido artışını sağlar ve herhangi bir yan etkisi kesinlikle yoktur.

#1 Zenofem Bayan Azdırıcı

Son zamanlarda kadın viagra olarak da adlandırılan Zenofem bayan azdırıcı 2016 yılında tercih edilen bayan azdırıcı hap ürünler arasında ilk sırayı almaktadır. Zenofem bayan azdırıcı, cinsel sansasyon ve zevki artıran, aynı zamanda daha güçlü ve tatmin edici orgazmlara yol açan, kullanıcının cinsel gücünü artırmaya yardımcı olan bilim tabanlı bir bayan azdırıcıdır. Amerika da üretimi yapılan Zenofem bayan azdırıcı, klinik olarak etkili ve güvenli olduğu kanıtlanan doğal özler kullanılarak formüle edilmiştir. Zenofem, kadınların cinsel güçlendirilmesi için kanıtlanmış olan tüm doğal maddeleri kullanan yenilikçi bir formülasyondur. Bileşenlerin karışımı, cinsel aktiviteler sırasında zevk artırabilmek için kadınlarda düşük seks hareketliliğine ve aynı zamanda kan akışını geliştirmeye yöneliktir. 

#2 Provestra Bayan Azdırıcı

Provestra bayan azdırıcı en beğenilen bayan azdırıcı ürünler arasında karşımıza çıkmaktadır. 2016 yılı verilerine göre en fazla tercih edilen bir diğer bayan azdırıcıdır. Bayanların cinsel faaliyetlere olan keyif veilgisini artırarak cinsel dengesizlik ve cinsel soğukluk durumlarını ortadan kaldırır. Bayan azdırıcı olarak afrodizyak bileşimler ve vitamin takviyesi olarak zenginleştirilmiştir. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bayan azdırıcı bileşimlerin neredeyse tamamını içermektedir. Ülkemizde satışı yapılmayan bu bayan azdırıcı Avrupa ve ABD üzerinde oldukça yüksek satış rakamlarına sahiptir. Provestra bayan azdırıcı ABD satış fiyatı 49,95 dolara satılmaktadır fakat ilaç sınıfına girdiğinden dolayı ülkemizde satışı yapılamamaktadır. 

#3 Estrogenolit Bayan Azdırıcı

3. sırada karşımıza çıkan ürün ise ülkemizde de yaygın olarak satışı yapılan Estrogenolit bayan azdırıcıdır. Estrogenolit bayan azdırıcı birçok bayanın güvenle kullandığı ve son yıllarda ülkemizde de satışlarında patlama yaşanan bir bayan azdırıcı üründür. Satışlarda yaşanan artış durumundan dolayı birçok kopya ürün piyasada mevcuttur. Orjianl ürün Çek Cumhuriyeti üretimidir ve üzerinde bulunan tüm açıklamalar İngilizce olarak yer almaktadır. Kopya ürünlerde ise açıklamalar Türkçe olarak yer almaktadır. Sadece bu duruma dikkat edilmesi bile kopya ürün kullanılmasının önüne geçebilir.

#4 Hersolution Bayan Azdırıcı

Hersolution bayan azdırıcı İngiltere de üretilen bir bayan azdırıcı üründür. Tamamen doğal özlerden meydana gelen bayan azdırıcı İngiltere ve AB ülkelerinde satılmaktadır. Orta asya ve dünya genelinde satışı yapılmayan bir diğer üründür. İlaç sınıfında yer alan bayan azdırıcı fiyatı 45 Pound civarındadır.  Hersolution bayan azdırıcı Lydido'yu artırır, kullanıcının daha hızlı vajinal yağlamasına yardımcı olurak kadınların genital bölgelerinde daha yoğun zevk almalarına olanak sağlar. Ayrıca menopoz belirti ve PMS rahatlama için kullanılabilir. Daha önce bahsedilen aktif maddelerden bazılarını içerir. 

# 5 Arginmax Bayan Azdırıcı

Arginmax bayan azdırıcı ise son sırada karşımıza çıkmaktadır. Damiana, L-arginin, ginkgo kalsiyumu ve demir içerir, özellikle kadınlar için yorulma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca, C, A, E ve B kompleks vitaminleri için önerilen günlük ödenek miktarının% 100'ünü içerir. Cinsel aktivite sırasında daha iyi bir uyarılma, yağlama ve zevk için tirajı önemli ölçüde geliştirerek kadınların cinsel zevkini güvenle arttırır. Arginmax kullanan bazı bayanlar tarafından olumsuz geri dönüş almıştır. Bayanlar üzerinde ki etkisi %77 olarak açıklanmaktadır. Avrupa üzerinde 50 Euro gibi bir fiyatla satışa sunulmaktadır.

Bayan azdırıcı ürünler hakkında detaylı bilgi ve aklınıza takılan sorunlar için ücretsiz destek hattımız 0242-252-0013 den bizde ulaşabilirsiniz. Diğer
bayan azdırıcı ürünlerimizi buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.